+48 509 333 565
ekofruktolinka@gmail.com

Zestawy warzywne i owocowe

Zawsze świeże warzywa i owoce najwyższej jakości od regionalnych rolników i sprawdzonych dostawców. Oto nasze zestawy warzyw i owoców dające możliwość szybkich zakupów. Zawartość ich uzależniona jest od dostępności u regionalnych producentów uwzględniając sezonowość produktów. Z tego powodu może zaistnieć konieczność zmiany asortymentu o czym będziemy informować na bieżąco. Wraz z każdorazowym zamówieniem staramy się zapewnić najwyższą jakość  produktów.

Według Światowej Organizacji Zdrowia zalecana dzienna dawka warzyw i owoców to 400g w podzielonych porcjach w ciągu dnia. Minimum to 5 porcji warzyw i owoców  w tym świeżych, mrożonych czy  gotowanych z czego większą wartością wskazaną powinny stanowić warzywa z uwagi na zwiększoną zawartość cukru w owocach. Zdrowo jest gdy jarzyny pojawią się w każdym posiłku jednak nie zawsze jest sposobność by to osiągnąć. Możemy sobie zrekompensować taką dawkę witamin np świeżym sokiem owocowym czy owocami suszonymi które nie mniej jednak są bardziej kaloryczne.

Spożywania świeżych warzyw i owoców jest bardzo korzystne dla zdrowia. Zawierają mnóstwo witamin i  składników mineralnych, posiadają korzystny w oczyszczaniu jelit błonnik, przeciwutleniacze chroniące komórki przed chorobami i przedwczesnym starzeniem oraz wodę skutecznie nawadniającą organizm. Spożywając świeże warzywa i owoce zapewniamy sobie dobrą profilaktykę zdrowotną

Warunki zamawiania produktów z kategorii ŚWIEŻY RYNECZEK znajdziesz: tutaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

© 2020 FRUKTOLINKA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Sklepy internetowe Szczecin KULIKOWSKI-IT.pl